Актуальна інформація та контакти

Проект Мольфар в Facebook
 
E-mail: info@molfar.org

Керівник проекту: Юлія Вотчер (Facebook)

Дочекалися Великодніх свят.

Звичайно готувалися, «пташини» подарунки від людей: і пасочки від щирих господарок, і розписані вінницькими дітками яйця, і оптику, і одяг, і засоби захисту, і… всього і багато, від щедрот українських патріотів.

    

Не наважуюся на визнання первинності цілі нашої подорожі: Великодні подарунки на фронт чи все ж підписання Договору про організацію надання медичної допомоги пораненим бійцям.

Але свій шлях почали з реалізації другого завдання – їдемо для підписання ДОГОВОРу ОРГАНІЗАЦІЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ, в 1-й окремий розвідувально-диверсійний батальйон ім. Джохара Дудаєва. Маємо зустрітися з легендарною жінкою Аміною Окуєвою.

По дорозі сталася пригода. Розірвався ремінь в нашого АТОшки. Як попередження, що не все так пройде, як замислили.

    

Добре, що подія відбулася біля населеного пункту, купили новий ремінь, «підперезали» АТОшку. Проїхавши м. Сватово, отримали повідомлення – наші підписанти виїхали на завдання.

Що ж, приступаємо до виконання Великоднього завдання – веземо нашим героям святковий настрій і вітання від тих, хто їх любить, вболіває і дуже сподівається на них.

    

Цього разу подорож видалася, м’яко кажучи, складною, з пошкодженнями: вийшов з ладу акумулятор, від гонки по воєнним дорогам, погнуло диски, заклинило задні, перекосило бокові двері, щось і наконечником та гранатою….

Проїхали по всій передовій. Назву лише кілька населених пунктів, щоб скласти уяву про наш маршрут: Харків – Старобільск – Щастя – Попасне – Артемівськ – Дружківка –Краматорськ.

Заночували.

Вранці завантажилися, заздалегідь відправленим вантажем Новою Поштою, і продовжили свою святкову подорож. Великодніми пасками, крашанками, подарунками раділи бійці вздовж нашого шляху, а також у Дружківці Дзержинську, Червоному Партизані, Водяному, Песках і, нарешті Маріуполь.

    

Нас знову чекала неприємна несподіванка – не встигла дійти наша Великодня посилка в Маріуполь до Великодніх свят. Жаль. Не змогли знову відвідати найхоробріших бійців Правого сектора в Широкіно і «поцокатися» Великодніми крашанками.

З програми для ПРАВОСЕКІВ виконали лише практичну частину. Бійці отримали прилад нічного бачення від українського виробника (одразу скажу, приїхали з темрявою, то ж і випробувати була можливість – оцінку «ВІДМІННО» повеземо до розробників). А також  - дальноміри, уніфіковані санітарні ноші для евакуації поранених, взуття, одяг, від українців з Чикаго «МІСТ КАРПАТИ» всіляку смакоту, трохи медицини… і любов України.

   

Приймаємо рішення – на відпочинок одна година і  додому. А посилку з Великодніми смакотами хлопці отримають самі і доставлять до кожного бійці. Свято для всіх!!!

А щодо Договору організації медичної допомоги, так він підписаний. Бійці без допомоги не залишаться.

Знову дорога, надзвичайно приємна зустріч з Аміною Окаєвою, підписання Договору, обійми, поцілунки і благання до Бога, щоб не прийшлося користуватися нашими послугами бійцям Батальйону Д.Дудаєва.

  

Залишайтеся живими та неушкодженими. З нами правда, з нами Бог і ПЕРЕМОГА буде за Україною.