Актуальна інформація та контакти

ГО  "Мольфар" в Facebook
 
E-mail: info@molfar.org

Керівник організації: Юлія Вотчер (Facebook)
 
 
Внести гроші для підтримки проектів ГО "Мольфар":
 

Кого ми бачимо нашими партнерами


Нашими партнерами можуть стати всі, хто бажає долучитися до магії волонтерства проекту МОЛЬФАР, і разом з нами врятувати життя якомога більшої кількості поранених, забезпечивши їх оптимально швидким лікуванням і якісною реабілітацією, і зробивши їх повернення до мирного життя більш комфортним! 

Серед наших партнерів ми бачимо громадські організації, лікарів і клініки, державні установи, а також наших пожертвувачів - компанії і фізичних осіб, які допомагають нашому проекту не тільки існувати, а і активно діяти!

Громадські організації

Оскільки проект "Мольфар" заснований на базі громадської організації, ми знаємо, що громадські організації є найдієвішим сегментом суспільства в частині генерації і втілення ініціатив! Тому з задоволенням будемо співробітничати зі всіма громадськими організаціями, які мають методичні, організаційні чи ресурсні напрацювання, які зроблять проект МОЛЬФАР ефективнішим!

Тож, якщо ви маєте можливості або пропозиції щодо співпраці, будь ласка, ми завжди готові до діалогу.

Державні установи

МОЛЬФАР зацікавлений у співпраці з державою щодо допомоги у порятунку поранених. Пропонуємо своє співробітництво державним органам влади та місцевим органам структури МОЗУ. Готові обговорити всі існуючі формати співробітництва і, за необхідності, взаємодіяти в межах спільної рамкової угоди. 

Клініки

Ми вже співпрацюємо з багатьма клініками, задіяними в порятунку військових. Поки що, здебільшого, ми здійснюємо співробітництво безпосередньо через наших волонтерів, які шукають кошти і можливості для лікування поранених, та допомагають в організації їх перевезення.

Ми активно ведемо перемовини з лікарнями з метою підписання договорів про співпрацю в рамках проекту МОЛЬФАР. Також нам цікава співпраця з медико-санаторними лікувальними закладами, стосовно наявних у них наразі можливостей для відновлення наших військових після поранення. Отже, запрошуємо клініки, в яких є можливості для лікування і реабілітації поранених - до конструктивної співпраці!

Лікарі

Команда проекту МОЛЬФАР буде вдячна лікарям всіх спеціалізацій за співпрацю: як у волонтерському, так і в договірному форматі. Детальніше - у розділі, присвяченому співпраці з лікарями.

Пожертвувачі

Компанії, підприємці, українці і всі небайдужі до біди України люди, які бажають допомогти справі впровадження логістичної системи порятунку поранених - телефонуйте, пишіть, пропонуйте, допомагайте.

Пожертва коштів чи ресурсів для порятунку поранених - гарна інвестиція у мирне майбутнє країни. Добрі справи, як бумеранг, мають властивість повертатися. І за вашу добру справу, за потреби, колись і для вас знайдеться хтось, хто допоможе вам в складній ситуації. В тому і є магія волонтерства - допомагаючи комусь - створюєш себе, стаючи своєрідним мольфаром - мудрим і багатим на таємничі сили - знахарем, цілителем і навіть чарівником!