Партнери проекту "Мольфар"-  всі, хто хоче допомогти нам у справі порятунку поранених. А також всі небайдужі люди з усього світу, котрі разом з нами відстоюють мир в Україні, а від так і у всій Європі, і  ще - турбуються за відновлення здоров'я наших воїнів!

Проект "МОЛЬФАР активно співпрацює з клініками, задіяними в порятунку військових!

Ми готові співпрацювати з:

 1. державними клініками;
 2. відомчими клініками;
 3. приватними клініками.

Формат співпраці наступний:

 1. З укладенням договору.
  При цьому клініка має ряд переваг:
  • інформування в засобах масової інформації про лікувальний заклад;
  • інформування в соціальних мережах про лікувальний заклад;
  • розміщення матеріалів від керівників лікувального закладу та лікарів в соціальних мережах;
  • захищеність керівництва клініки та лікарів в рамках законів «Про захист персональних даних», «Про охорону здоровя населення»,тощо.
 2. Без укладення договору.
  В такому випадку організація медичної допомоги проводиться на добровільних засадах.

Поки що, здебільшого, ми здійснюємо співробітництво безпосередньо через наших волонтерів, які шукають кошти та можливості для лікування поранених, та допомагають в організації їх перевезення. Але зараз ми активно ведемо переговори з великою кількістю лікарень, щоб здійснювати таку співпрацю вже на більш оперативному і узгодженому рівні, саме в рамках проекту МОЛЬФАР.

Також нам цікава співпраця з медико-санаторними лікувальними закладами, стосовно наявних у них наразі можливостей для відновлення наших військових після поранення.

Завжди раді конструктивній співпраці!

Запрошуємо клініки, в яких є можливості для лікування і реабілітації поранених - до конструктивної співпраці! Звертайтеся до нас зручним для вас спосіб, обраний в розділі "Контакти".