Актуальна інформація та контакти

Проект Мольфар в Facebook
 
E-mail: info@molfar.org

Керівник проекту: Юлія Вотчер (Facebook)

Нашими партнерами можуть стати всі, хто бажає долучитися до магії волонтерства проекту МОЛЬФАР, і разом з нами врятувати життя якомога більшої кількості поранених! Забезпечивши їх оптимально швидким лікуванням і якісною реабілітацією. І зробивши їх повернення до мирного життя більш комфортним!


Серед партнерів ми бачимо громадські організації, лікарів і клініки, державні установи, а також наших пожертвувачів - компанії і фізичних осіб, які допомагають проекту не тільки існувати, а і активно діяти!

Пожертвувачам:

Запрошуємо до співпраці компанії і фізичних осіб благодійників, які бажають допомогти проекту МОЛЬФАР в його впорядкувальній місії - впровадженні логістичної системи порятунку поранених. Співпрацюючи з нами, ви отримуєте чесну совість, впевненість у перемозі України, і гарний імідж. Меценатство завжди вважалось в Україні за честь, і високо цінувалось як серед широкого загалу, так і серед ділових партнерів. Пожертвування коштів чи ресурсів для порятунку поранених - гарний вклад у мирне майбутнє країни, і в те, що, за вашу добру справу, за потреби, колись знайдеться той, хто і вам допоможе в складній ситуації. В цьому і є магія волонтерства - допомагаючи комусь - створюєш себе, стаючи мольфаром - мудрим і багатим на таємничі сили: знахарем, цілителем і навіть чарівником!

Сумніваєтесь? Тоді, ось вам дещо розширене тлумачення причин для здійснення благодійності в рамках проекту МОЛЬФАР:

1. Моральне задоволення - найголовніша вигода соціальної відповідальності! Роблячи усвідомлене добро, ви вносите вклад у формування соціально відповідального і розумного (smart) суспільства - більш комфортного соціального середовища для власного існування!

У випадку з допомогою пораненим - взагалі особлива історія. Щоб зрозуміти про що це, уявіть, що від вас і ще кількох тисяч людей, які щодня заходять на сайт, залежить питання спасіння кінцівки однієї цілком конкретної людини. Спасіння - питання тижня, і того, скільки з тих, хто відвідав сайт, згуртуються в питанні порятунку. І от, 1 000 людей з 10 000 відвідувачів, зібралась і зробили пожертвування. І пораненому, за рахунок цього, врятували кінцівку - ушкоджену руку. Пройшов період реабілітації, поранений відновив функції кінцівки і повернувся до роботи. А потім пройшов ще деякий час, і виявилось, що хірург, який врятував життя вашому родичу - той самий поранений, якому ви пожертвували 20 гривень, а може і не виявилось, але так і було насправді. А могло б бути інакше: затримка операції, через недостачу коштів, ампутація чи втрата функцій кінцівки, інвалідність, втрата роботи, депресія, свідомий вихід із суспільства, проблеми в сім'ї через безробіття чи пияцтво і т.д. Типова картина для людей, наприклад, з "афганським синдромом". Питання: чи принесе вам моральне задоволення причетність до порятунку чиєїсь долі? Навіть якщо ви забудете про свій добрий вчинок через день. 

Ідея нашого проекту в тому - щоб військово-медична логістика нарешті з'явилась і запрацювала на повну. Це дозволить забезпечити вчасність прийняття рішень і систематичність роботи з пораненим. В пораненого не повинно навіть виникнути думки, що він не потрібен державі чи суспільству, яких захищає! Тому ми хочемо максимально скоординувати всіх, хто займається порятунком поранених, в тому числі й самих себе, оскільки ми це теж робимо в рамках організації Народна Перемога, якій належить проект "Мольфар": шукаємо "спонсорів" для операцій пораненим, знаходимо спеціалістів, координуємось з закордоном, щоб вивчити досвід і почути поради... В межах проекту МОЛЬФАР ми хочемо хоч частково апробувати військово-медичну доктрину України, в розробці якої брали участь, і зробити все, щоб вона була впроваджена на державному рівні, якнайшвидше!

2.  Іміджева вигода. Благодійність - найдешевше забезпечення власної піар-кампанії. Як би відверто, чи навіть грубо, це не звучало, але так і є. PR - Public Relation (з англійської) - це публічні, суспільні відносини. А добрі справи - найкраще будують гарні стосунки. Подібне - притягується до подібного. Нове життя - дарується шляхом певної самопожертви батьків. Клітини - множаться поділом, а не ростом. Розділяй - і володарюй. Пожертвуване - повертається сторицею. Що посієш, те й пожнеш. Ви чули про це? Ні? Тоді погляньте на благодійні бюджети і бюджети піар-кампаній найуспішніших компаній світу. Прочитайте щось про психологію покупця і благодійність. Впевнені, ви дізнаєтесь багато несподіваного. А головне те, що піар кампанії соціально відповідальних бізнесів - набагато ефективніші.

Добрі справи - найкраща реклама. Особливо коли це стосується такого проекту, як наш. Враховуючи період реабілітації військових, а це - 4-5 років соціальної роботи: суспільства, медиків і держави. Тим більше, що ми знаємо, як скоротити цей період до кількох років. З нашим проектом - тим, хто шукає гарного іміджу завдяки добрим справах, завжди знайдеться спосіб долучитись до доброї справи! Звертайтеся до нас зручним для вас способом, обраним в розділі "Контакти".


На цій сторінці ми поступово додаватимемо інформацію про наших партнерів з числа наших найбільших пожертвувачів. З найсвіжішими новинами стосовно нашої співпраці, ви зможете ознайомитися в розділі Новини. А по отриманим і використаним коштам ми періодично будемо публікувати Звіти.

Завжди раді конструктивній співпраці!

Долучайтесь! Ви можете стати одним з партнерів-пожертвувачів проекту порятунку поранених - "МОЛЬФАР".

Кожна пожертвувана вами копійка стане цінним внеском в порятунок життя і здоров'я людей!