Актуальна інформація та контакти

Проект Мольфар в Facebook
 
E-mail: info@molfar.org

Керівник проекту: Юлія Вотчер (Facebook)

 

Жмеринська станція екстреної медичної допомоги та центральна районна лікарня давно просила волонтерів MOLFAR_project  впровадити хмарну облікову медичну систему igiMED у  них.

Детальніше...

Представники керівництва району та керманичі Погребищинської центральної районної лікарні спільно з екстерною медициною палко підтримали ідею впровадження хмарної облікової медичної системи igiMED  в лікувальних закладах району.

Детальніше...

"пропозиція щодо впровадження «хмарної» облікової медичної інформаційної системи igiMED
у Липовецькому районі є дуже доцільною, адже це сприятиме ефективній роботі лікарів та покращить якість лікування"

 

 

Детальніше...

Слухали. Про внесення змін та доповнень до Статуту Організації.

Вирішили:

1.1. Змінити назву ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «НАРОДНА ПЕРЕМОГА» та визначити наступне найменування Громадської організації:

Повне найменування громадської організації:

- українською мовою: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "МОЛЬФАР";...

1.2. Внести зміни до Статуту Громадського об’єднання, додавши волонтерську та благодійну діяльність...

Детальніше...

Відтепер і я, друзі мої, включилася у передвиборчу боротьбу

Протягом всього періоду буремних часів, волонтери продемонстрували вміння об'єднати навколо себе, своєї ініціативи самих різних людей і всі зрозуміли - лише гуртом, лише всі разом ми можемо подолати труднощі, які випали на долю нашої рідної України.

Час надскладний. Роботи дуже багато і сьогодні, і в перспективі. Для її виконання потрібні різнопланові ресурси: фінансові, нові технології, поява нових креативних проектів та не менш креативних виконавців тих проектів.  Але, вочевидь, і цього замало. Потрібно ламати наявну бюрократичну систему. В радах всіх рівнів! Бо жоден найкращий проект, без підтримки переважної кількості голосів в раді, приречений на поразку.  Мабуть саме ці обставини спонукали мене дати згоду на іспит своїх проектів, свого авторитету, своєї упізнаваності в рідному місті. А можливо те, що всі, і я в тій масі людей, коментуємо, сердимося, лаємо тих, хто хоча б щось робить, спонукали мене спробувати особисто втрутитися в хід подій.

Приймаю виклик і йду кандидатом в депутати обласного рівня.

Що було початком?

Спонукала несподівана відвертість при розмові з одним комбатом:

«Не те і не так ви, дорогі наші волонтери, робите, не так гроші витрачаєте!» - сказав Андрій. «Якби ви, приміром, для виконання завдань моїх хлопців (та не тільки моїх) забезпечили всім необхідним та найвищої якості, та ще й по всьому фронту, то не потрібно було б возити ваші тонажі, і не множилися б поранені!..».

Спочатку образилася.

Але обміркувавши його слова, почали гуртом з друзями-волонтерами раду радити, що і як потрібно робити, щоб користі на фронті було більше. Дійсно, наші вояки, на передовій, як не прикро це усвідомити, досі погано одягнуті, і їжу їдять погану, і побут у них погано влаштований… Ніби всі стараються, збільшується фінансування, волонтери збирають силу-силенну коштів, а ефективність мала. А скільки розпорошується ресурсів! Починаю розуміти, що все не так мало б бути, дуже багато фінансової та матеріальної енергії йде просту в гудок.

Детальніше...

ДРУЗІ, БРАТИ ТА ПОСЕСТРИ МАЙДАНУ, ПОБРАТИМИ АТО, ВОЛОНТЕРИ,

ВСІ, ХТО БУВ ПОРУЧ У БУРЕМНІ ДНИНИ!

 

Прийміть мої найщиріші вітання з НАРОДЖЕННЯМ!!!

 

Україні за паспортом виповнилося 24 роки. Але свідоцтво про народження вручив їй Майдані лише від початку війни, ВОНА стрімко почала зростати, міцнішати, і стає все більш помітною серед європейських держав!!!

За такий короткий проміжок часу, ціною невимірно високою, ми встигли неймовірно багато!!! Це факт!!!

Свідома того, що ми ще далеко до того дня, коли зможемо сказати своїй малечі – ви живете в комфортній, мирній, багатій демократичній державі. Але ми на вірному шляху.

Нам усім без винятку хочеться щоб все це страхіття закінчилося! Але не все так швидко, не все так просто!!!

Детальніше...

З 20.04.15 МОЛЬФАР офіційно організовує медичну допомогу бійцям міжнародного миротворчого батальйону
ім. Джохара Дудаєва!

На фото Аміна Окуєва та Юлія Вотчер.

Звіт:

про проведення 17.04.2015р. робочої зустрічі між представниками МОЛЬФАР та Завідуючим ЛОР відділення Клініки оториноларингології Головного військово-медичного клінічного центру «ГВКГ» Міністерства оборони України Кузьмуком Іваном Олександровичем.

  17 квітня 2015 року на прохання МОЛЬФАР в Києві відбулася зустріч з Завідуючим ЛОР відділенням Кліники оториноларингології ГВКГ МО України (надалі – «ГВКГ») Кузьмуком Іваном Олександровичем. 

Детальніше...

Подарунок Президенту від Ю.Вотчер. Детальніше в продовженні статті...Приємно, що засновник проекту МОЛЬФАР, голова громадської організації "Народна Перемога", ледь не в честь запуску проекту, отримала нагороду з рук Президента України. Для нашого проекту це приємна несподіванка, і оцінка того, що наша робота потрібна людям.

Для нашої засновниці, Юлії Вотчер, - це визнання тяжкої і надихаючої волонтерської праці...

А ось, що пише сама пані Юлія

"Дорогі мої друзі!

Щиро всім вам вдячна за те, що дозволили бути разом з вами з першого дня Майдана і по сьогодні.

Пройдений шлях був не легким, але поряд з вами я змогла відбутися як УКРАЇНКА, разом з вами усвідомила щастя невтомно відстоювати людську гідність і нашу свободу, відчула відповідальність побудови нової України для наших дітей.

Детальніше...

Більше статей...