Актуальна інформація та контакти

ГО  "Мольфар" в Facebook
 
E-mail: info@molfar.org

Керівник організації: Юлія Вотчер (Facebook)
 
 
Внести гроші для підтримки проектів ГО "Мольфар":
 


Приємно, що засновник проекту МОЛЬФАР, голова громадської організації "Народна Перемога", ледь не в честь запуску проекту, отримала нагороду з рук Президента України. Для нашого проекту це приємна несподіванка, і оцінка того, що наша робота потрібна людям.

Для нашої засновниці, Юлії Вотчер, - це визнання тяжкої і надихаючої волонтерської праці...

А ось, що пише сама пані Юлія

"Дорогі мої друзі!

Щиро всім вам вдячна за те, що дозволили бути разом з вами з першого дня Майдана і по сьогодні.

Пройдений шлях був не легким, але поряд з вами я змогла відбутися як УКРАЇНКА, разом з вами усвідомила щастя невтомно відстоювати людську гідність і нашу свободу, відчула відповідальність побудови нової України для наших дітей.

Така єдність ще раз підтверджує - ми непоборна сила. Попри все, попри велику ціну, яку вже заплатила Україна життями та здоров"ям тисячів наших бійців-патріотів - ми переможемо, а також ми впораємося і з внутрішніми ворогами на всіх рівнях.

Свідома того, що нагорода, яку я отримала з рук Президента України - це НАША СПІЛЬНА НАГОРОДА, а мені ВИ лише висловили довіру на довічне збереження Ордена "Княгині Ольги" ІІІ ступеня. За довіру усім вам низький уклін!!! З любов"ю до всіх і до кожного з ВАС. ЮЛ"

Це подарунок Юлії Вотчер - Президенту. Дуже сильні враження від його споглядання...

Ось, що пише про це Ю. Вотчер:

 "І, як годиться, у нас на Вінниччині, прийшла до Президента не з пустими руками.
Доставлену з фронту гільзу з латуні, яку талановита киянка Іринка Базикіна, перетворила на символ мужності і волі українського захисника.
 
В м. Нікішіно я мала за щастя познайомитися з мужнім бійцем з позивним "Філософ". Він відмітив, що діткам потрібно доносити нове прочитання слова "ВЛАДА". На його думку, а з нею не можна не погодитися, значення слова ВЛАДА, на відміну від російського "ВЛАСТЬ" - владнати, залагодити, ладити...
Ті, хто йде до влади мають завжди це пам’ятати. З болем в серці маю сказати, що "Філософ" пішов від нас у вічність і не зможе побачити втілення свого, дуже влучного напуття нащадкам і вже наша з вами відповідальність, щоб так і було, бо за це воюємо, проливаємо кров і втрачаємо найкращих...
 
Передаючи цей символ мужності і волі Президенту, сказала: « … розуміємо, що йому, як Президенту, найважче, бо має відповідальність перед народом України і перед Богом. На гільзі зображені очі бійця, проникливий його погляд нагадує про відповідальність перед людьми, а слова з Біблії - про відповідальність перед Богом. Побажала Президенту мужності, сили, сміливості і здоров’я, щоб якнайшвидше Україна була мирною і щасливою державою.»
 
Мої враження від реакції Петра Олексійовича. Для нього це була несподіванка, він не очікував таких слів і був дуже розчуленим. Це помітили всі присутні. А те, що він у своєму слові наголосив – очі і слова з Біблії – постійне нагадування про відповідальність, маки, які обрамляли низ гільзи, то є символ нашої ціни за свободу і незалежність України. І всі мають про це пам’ятати. Пообіцяв, що гільза буде завжди стояти у кабінеті Президента України.
 
День завершився і шидко-швидко до дому. В купе була я і "Княгиня Ольга", як нагадування про мою власну відповідальність перед Богом, перед людьми і перед дітьми."
 

Читаючи ці слова, думаєш, що нагорода не дарма знайшла свого героя, а точніше - героїню... 

Президент України разом зі сміливими жінками України, з нагоди жіночого свята, 8-го березня.
Весна 2015-го року.

Орден Княгині Ольги 3-го ступеня