Актуальна інформація та контакти

ГО  "Мольфар" в Facebook
 
E-mail: info@molfar.org

Керівник організації: Юлія Вотчер (Facebook)
 
 
Внести гроші для підтримки проектів ГО "Мольфар":
 

Звіт:

про проведення 17.04.2015р. робочої зустрічі між представниками МОЛЬФАР та Завідуючим ЛОР відділення Клініки оториноларингології Головного військово-медичного клінічного центру «ГВКГ» Міністерства оборони України Кузьмуком Іваном Олександровичем.

17 квітня 2015 року на прохання МОЛЬФАР в Києві відбулася зустріч з Завідуючим ЛОР відділенням Кліники оториноларингології ГВКГ МО України (надалі – «ГВКГ») Кузьмуком Іваном Олександровичем.

На зустрічі з боку МОЛЬФАР були присутні: Засновник проекту Юлія Вотчер, Куратор проекту Понич Микола та Куратор поранених Нестеренко Олена.

Метою зістрічі було обговорення та визначення формату співпраці між МОЛЬФАР та ЛОР відділенням ГВКГ.

В ході зустрічі був обговорений формат співробітництва, зокрема визначені схеми ефективного обміну інформацією про пацієнтів, та призначені з цією метою відповідальні особи.

Завідуючий ЛОР Відділенням ГВКГ Кузьмук І.О. висловив готовність до співробітництва, та згоду розглянути можливість розміщення у Відділенні зокрема поранених, які потребують протезування вушних раковин. Також було досягнуто порозуміння щодо участі в протезуванні та обміну досвідом з іноземними спеціалістами в цій галузі, які готові надати таку допомогу українським військовим за домовленістю з МОЛЬФАР.

Було досягнуто згоди щодо надання силами ЛОР Відділення медичної допомоги бійцям добровольчих підрозділів, яких направлятиме МОЛЬФАР, в разі погодження з вищим керівництвом Військово-медичної служби Міністерства оборони України.

 

20.04.15 р.

Куратор поранених Олена Нестеренко.