Актуальна інформація та контакти

ГО  "Мольфар" в Facebook
 
E-mail: info@molfar.org

Керівник організації: Юлія Вотчер (Facebook)
 
 
Внести гроші для підтримки проектів ГО "Мольфар":
 

Бачення проекту

Проект МОЛЬФАР - це другий етап початку реформування організації надання медичної допомоги воїнам України.

Перший етап – це волонтерські структури, які на безоплатній основі організовували та надавали медичну допомогу і роблять це досі.

Другий етап – створення системи організації медичної допомоги, що має відповідати таким принципам:

 1. Доступність
  Можливість будь-якого учасника війни зателефонувати на гарячу лінію, яка функціонує 24 години на добу, сім днів на тиждень. Крім того, нами будуть використовуватися різні види зв’язку: телефонія (IP, аналогова), електронна пошта, SMS, різні види чатів.
 2. Кваліфікація
  Наявність медичної освіти в персоналу, який займається організацією медичної допомоги. Лікарі та провізори мають достатню кваліфікацію для рішення поточних медичних питань.
 3. Уніфікація 
  Максимальне спрощення бізнес-процесів організації медичної допомоги. Це необхідно для швидкого навчання нових співробітників та їх заміни в разі необхідності.
 4. Автоматизація
  Використання програмно-технічних засобів для максимального покращення якості роботи та можливості її контролю.
 5. Здатність масштабування 
  Побудова системи, яка може збільшитися або зменшитися за максимально короткий проміжок часу, без втрати основних функціональних показників.

Місія

Наша місія – побудова ефективної системи організації медичної допомоги нашим воїнам в АТО. Проект МОЛЬФАР створює систему, в якій комфортно та ефективно взаємодіятимуть всі учасники лікування: від поранених, військових медиків на передовій - до хірургів - в операційних, волонтерів - в лікувальних закладах, фармацевтів - в аптеках.

Мета

Наша мета – ефективна, самодостатня та прозора система організації медичної допомоги воїнам України.