Актуальна інформація та контакти

Проект Мольфар в Facebook
 
E-mail: info@molfar.org

Керівник проекту: Юлія Вотчер (Facebook)

 

У час війни головне завдання проекту МОЛЬФАР - забезпечення прозорої, зрозумілої та професійної організації медичної допомоги пораненим. ЦІЛОДОБОВО!

Чому для нас важлива співпраця з лікарями:

Наша медична логістика спирається на професійність учасників проекту МОЛЬФАР. Тому, щоб наш проект був якомога ефективніший, ми хочемо залучити до нього якнайбільше висококваліфікованих лікарів, які разом з нами допомагатимуть українським військовим швидше повернутися до здорового і мирного життя!

Для проекту МОЛЬФАР важлива координація з лікарями, які допомагають пораненим, зокрема: з військовими медиками, кризовими психологами, психіатрами, хірургами, урологами, нейрохірургами, ортопедами, травматологами, реабілітологами, протезистами та кардіологами.


У нас є багато ідей
, і ми готові взаємодіяти з усіма небайдужими лікарями у різних напрямках.

Від організації транспортування, госпіталізації, оперативного втручання для хворих чи поранених - до дієвої допомоги в пошуку і закупівлі необхідних препаратів та здійсненні реабілітаційних процедур (в т.ч. психологічної реабілітації). 

Чим більше лікарів долучаться до нашого проекту - тим зручнішим, швидшим і ефективнішим для пораненого буде лікування.

За цих умов - здоров'я пацієнта зазнАє менше втрат і швидше відновиться, про що мріють всі - держава (менше соціальних виплат), роботодавці пацієнта (менше витрат, можливість повернення до повноцінного виконання обов'язків), родичі пацієнта (безліч переваг!), лікарі - менше складної роботи з рецидивами,  і сам пацієнт  - чим ефективніше лікування - тим менше шансів на "занурення в хворобу" і втрату соціальних зв'язків.

Переваги співпраці для лікарів:

 • Цікавість та корисність проекту для суспільства.
 • Нові знання та практичні навички: лікування військових травм та поранень - абсолютно новий і цінний досвід.
 • Визнання, гарний імідж, відомість - в т.ч. завдяки публікаціям і згадуванням у наших інформаційних ресурсах.
 • Нові професійні знайомства, нові кар'єрні перспективи.
 • Додатковий заробіток.
 • Пошук способів долучення до реформування системи охорони здоров'я (ГО "Народна Перемога" - засновник проекту "Мольфар" бере участь в розробці і затвердженні військово-медичної доктрини України, та деяких інших ініціативах стосовно реформування галузі охорони здоров'я).
 • Офіційність співпраці (для лікарів медичних закладів - за домовленістю, для лікарів приватної практики з персональною ліцензією - на договірній основі).

Зацікавились? Ваші кроки до співпраці:

 1. Телефонуєте/Пишете.
 2. Узгоджуємо способи, деталі співпраці.
 3. Підписуємо угоду/договір про співробітництво. 
 4. Працюємо.
Долучайтеся до магії волонтерства проекту МОЛЬФАР!